Co niedoświadczony typer przeczytać powinien?

Co niedoświadczony typer przeczytać powinien?

Kiedy postawisz pierwsze kroki w świecie bukmacherstwa, szybko może się okazać, że obstawianie turniejów sportowych jest dużo bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. W tej sytuacji nie zaszkodzi skorzystać z porad bardziej zaznajomionych z branżą typerów. W internecie jest bardzo dużo for dyskusyjnych i portali bukmacherskich z nieodpłatnymi poradami dla początkujących typerów, jednak publikowane tam informacje bywają niekiedy mało rzetelne. Na szczęście masz też do dyspozycji książki, w których zawodowi gracze dzielą się swoją wiedzą.

Niedoświadczeni typerzy powinni przeczytać zwłaszcza „Freud On Course: The Racing Lives” C. Freuda, „Profiting from Point Spreads” Huntera & Fabrizio oraz „One Season, Three Gamblers” Ch. Millmana. To biblie bukmacherstwa, w których możesz znaleźć wiele praktycznych porad i rzetelne objaśnienia najciekawszych spotkań, dzięki którym nauczysz się samodzielnego analizowania meczy i wyciągania wniosków, a z czasem zarabiania pieniędzy na zakładach. Niektóre z tych pozycji są dostępne w księgarniach internetowych, dodatkowo kilka z nich wydano również w wersji polskojęzycznej.

Jeżeli zapoznałeś się już z powyższymi książkami, a mimo to wciąż zakłady sportowe są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach hazardowych takich jak ruletka, blackjack, poker, baccarat czy automaty one-armed bandit? Zarejestruj się w kasynie online i przekonaj się czy los ci sprzyja:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *