Ciekawe bonusy bukmacherskie

Ciekawe bonusy bukmacherskie

Większość bukmacherów online, żeby zachęcić internautów do obstawiania, oferuje im bardzo korzystne promocje, tak zwane tzw. bonusy. W tym artykule opisujemy parę najciekawszych rodzajów takich bonusów. Kto wie, może któryś z nich Was zainteresuje.

Najpopularniejszą formą bonusu jest bonus od pierwszego depozytu. Jest to premia pieniężna przyznawana typerowi po jego pierwszej wpłacie. Z reguły wartość bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty, ma on także maksymalne ograniczenia. Ta oferta skierowana jest do nowych klientów, żeby zachęcić ich do założenia konta w serwisie bukmachera. Bonus od pierwszego depozytu można otrzymać jednorazowo.

Kolejną ciekawą formą bonusu jest tzw. cashback, inaczej zakład bez ryzyka. Oznacza to, że w razie porażki bukmacher zwraca typerowi postawioną przez niego kwotę. Wartość zwrotu jest z góry określona i zazwyczaj nie przekracza 400 PLN. Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do początkujących graczy, którzy nie lubią ryzyka związanego z obstawianiem zakładów.

Profesjonalni typerzy również mogą liczyć na interesujące promocje, między innymi bonusy VIP (prezenty, bilety na mecze itp.), bonusy okresowe (weekendowe, miesięczne) i bonusy bez depozytu (darmowe zakłady).

Najlepsze bonusy często oferują: Bet-at-home, Betfair, Unibet i Exbino Gaming.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *